Recenze a certifikáty

Lékařský posudek

Vzhledem k tomu, že jsme od Vás, milé maminky, dostávali dotazy týkající se vhodnosti koupání s Baby Ring….uvedeme některé z nich:

  • Je Baby Ring bezpečný pro koupání mého miminka?
  • Jak působí na zdravotní vývoj mého dítěte?

Rozhodli jsme se obrátit s vašími dotazy k odborníkům, kteří se děně setkávají s nejmenšími dětmi a mají 30-ti leté zkušenosti v oblasti psychomotorického vývoje dětí. Moc si ceníme zkušenosti a rad, které nám předala paní doktorka Horáková –dětský fyzioterapeut. Věříme, že i pro Vás budou tato doporučení přínosná a najdete v tomto posudku odpovědi na své otázky.

Stáhněte si lékařský posudek

 

Reference od Sanatoria Klimkovice, Ostrava

Sanatoria Klimkovice jsou jedinečným lázeňským zařízením, které se specializuje na léčbu pohybových, neurologických a gynekologických onemocnění u dětí a dorostu. Dětem poskytují profesionální lékařskou, sesterskou a rehabilitační péči. Kruhy BABY RING používají, jako jednu z pomůcek při svých procedůrách.
Vedoucí rehabilitačního oddělení sanatoria o nás napsala:

"Naši fyzioterapeuti i matky našich dětských pacientů jsou s kruhy velmi spokojeni. Především pro snadnější manipulaci s dětmi v bazénu."

 

 

Recenze maminek

"Dobrý den, ráda bych všem maminkám doporučila pomůcku ke koupání Baby ring. Jeto skvělý výrobek, díky kterému naše dcera Elen nemusí být jen na lehátku ve
vaně, což jí ani moc nebaví, ale může se bavit cachtáním. Baby ring i ocenila
naše starší dcera, jelikož můžou dovádět spolu a předvádět se jedna před druhou
:) A co je lepším důkazem spokojenosti než radost a smích našich dětí."

Katka a dcera Elena 4 měsíce z Roudnice nad Labem 


"S BABY RINGEM  jsem se poprvé setkala na veletrhu hraček FOR TOYS.
Z počátku jsem nevěřila, že by kruh kolem krku mohl být pro mou dceru příjemný. Po přečtení informací a po shlédnutí videa, na kterém se v kruhu proháněla ještě mladší holčička, jsem kruh nakonec koupila. Hned večer jsme kruh vyzkoušeli a byli jsme všichni nadšení. Kruh je na dotek velmi měkký a dokonce má i podpěru na bradičku, dobře se nandavá díky suchým zipům a nezpůsobuje malé žádné nepohodlí.
Po prvním koupaní s kruhem, které dcera celé prochechtala spinkala celou noc a bylo vidět, že si koupání užila. Druhé a další koupání už zvládal i taťka,který měl radost, že ho nebolejí záda.
Baby ring bych doporučila všem maminkám a jejich miminkům.

Veronika a Lucinka 6 měsíců z Prahy